HİZMETLERİMİZ


EGU KİMYA olarak işimizi azimle ve zevkle yapıyoruz. Bilgi birikimimizi tecrübelerimizle harmanlayarak hizmetinize sunuyoruz.


  • Eğitimlerimiz : Kozmetik Ürünlerde güvenlik değerlendirmesinin yapılması, 2012 yılında ülkemizde “ Kozmetik Ürünlerde Güvenlik Değerlendirmesine İlişkin Klavuz”un yürürlüğe girmesiyle zorunluluk haline gelmiştir. 11 Temmuz 2013 tarihinde Avrupa’da yürürlüğe girecek olan 1223/2009 Yeni Avrupa Kozmetik Tüzüğü’ne göre de piyasada olan her kozmetik ürünün güvenlik değerlendirmesi yapılmış olmalıdır. Eğer kozmetik ürünleriniz için  güvenlik değerlendirmesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız şirket eğitimlerimizden ve online eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
  • Kozmetik Ürünlerde Güvenlik Değerlendirmesi : Kozmetik ürün üretiyorsanız, ithal ediyorsanız,  ihraç ediyorsanız Ürün Bilgi Dosyalarınızın içerisinde Kozmetik Ürün Güvenlik Raporunuz da bulunmalı. Kozmetik ürünleriniz için güvenlik değerlendirmesini uzman kadromuzla sizin yerinize biz yapalım. Hem Türkiye için hem de Avrupa için Kozmetik Ürün Güvenlik Dosyalarınızı zevkle ve itinayla hazırlayalım. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
  • Ürün Bilgi Dosyası : Ürün Bilgi Dosyası veya İngilizce ismi ile Product Information File (PIF) piyasadaki her kozmetik ürün için hazır olması gereken çok önemli bir dosyadır. Ürün Bilgi Dosyalarınızı hazırlatmak ve kontrol ettirmek için bizimle irtibata geçiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.