EĞİTİMLERİMİZ

Şirket Eğitimleri ve Online Eğitimler


EĞİTİMLERİMİZ


EGU Kimya olarak her bir kozmetik ürünü yalnızca tüketim ürünü olarak değil bilimsel bir çalışmanın sonucu olarak görüyoruz. İnsanların hizmetine sunulan her kozmetik ürün ve bu ürünleri tüketicilerin hizmetine sunan siz değerli kozmetik sektörü çalışanları bizim için çok değerli. Doğru işi yaparak insanlara faydalı ürünler sunmak, halk sağlığını riske etmeyecek, kaliteli ürünler üretmekten geçmektedir. Bu sebeple ürettiğiniz, ithal ederek tüketicilere sunduğunuz her kozmetik ürünün güvenliğinden de sorumlu olmaktasınız.  Kozmetik ürünlerinizin güvenliğini doğru bir şekilde değerlendirmeyi ve sonucunda da verilerinizi düzgün bir şekilde raporlamayı daha hızlı bir şekilde yapabilmek için anlaşmalı olduğumuz dersliğimizde düzenlediğimiz bireysel eğitimlerimizden, şirket eğitimlerimizden ve online eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.


BİREYSEL EĞİTİMLER: Bireysel eğitimlerimiz kardeş kuruluşumuz olan Marmara Dil Merkezi'nin dersliklerinde gerçekleşmektedir. Her türlü teknik donanıma sahip dersliğimizde Kozmetik Ürünlerde Güvenlik Değerlendirmesi Eğitimini en iyi şekilde alırsınız. Sizin programınıza göre eğitmeninizle eğitim gününü belirlenir. Eğitim yaklaşık olarak beş saat sürmektedir. Arzu ederseniz tek başınıza arzu ederseniz grup halinde eğitimden faydalanabilirsiniz. Marmara Dil Merkezi'ni buradan inceleyebilirsiniz:                                  http://www.marmaradilmerkezi.com/mdm/


ŞİRKET EĞİTİMLERİMİZ: Şirketinizde kozmetik ürünlerinizin güvenlik değerlendirmesini yaparak Kozmetik Ürün Güvenlik Raporlarını/Dosyalarını hazırlayacak olan ekibinize eğitim aldırabilirsiniz. Eğitimlerimiz yarım gün sürmektedir.  Eğitimin başlangıcında kısaca yasal mevzuattan bahsedilip akabininde kozmetik ürünlerinizin güvenlik değerlendirmesini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Arzu ederseniz workshop düzenleyerek sizin bir ürününüz için güvenlik değerlendirmesini eğitmenimizle beraber yapabilirsiniz.


ONLINE EĞİTİMLERİMİZ: Türkiye’nin neresinde olursanız olun online eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.


Bireysel eğitimlerimiz, şirket eğitimlerimiz ve online eğitimlerimiz hakkında teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.